1 % darowizy dla Przedszkolaków

Tekst:

Szanowni Państwo jak co roku zachęcamy Państwa do przekazania swojego 1 % podatku dla Naszego Przedszkola.

Od kilku lat korzystamy z Małopolskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska. Stowarzyszenie za swoim pośrednictwem przekazuje nam całą kwotę z 1% wpłaconą na rzecz przedszkola. Środki z 1% wykorzystujemy na niezbędne pomoce dydaktyczne dla naszych przedszkolaków. Mamy wiele potrzeb i pomysłów jak bardzo dobrze zainwestować ofiarowane pieniążki dlatego zachęcamy do przekazania swojego 1 % właśnie dla Zaczarowanej Dorożki.

Przy przekazywaniu swojego 1 % należy pamiętać o wskazaniu celu szczegółowego czyli:

Cel szczegółowy: Kraków Samorządowe Przedszkole nr 12 "Zaczarowana Dorożka"

KRS: 0000052078 Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska"

Program do pobrania znajduje się na stronie głównej stowarzyszenia www.spsm.edu.pl

Przy wypełnianiu deklaracji prosimy zwrócić uwagę na prawidłowy numer KRS

 

Wszystkim DARCZYŃCOM dziękujemy z głębi serduszka.

 

 

«