PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE

Od 16 marca do 25 marca przedszkole będzie nieczynne. Wszystkie pisma kierowane do Samorządowego Przedszkola nr 12 można przekazywać w formie skanu na elektroniczną skrzynkę pocztową Przedszkola 12 to jest: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej (listem priorytetowym za potwierdzeniem odbioru) na adres Ul. Macieja Miechowity 11, 31-475 Kraków. W przypadku braku możliwości skorzystania z poczty elektronicznej lub tradycyjnej interesanci będą obsługiwani w dniach 17 (wtorek) i 20 (piątek) marca w godzinach 10.00-15.00. Ze względu na sytuacje wyjątkową prosimy o ograniczenie osobistych wizyt w jednostce.