Jak spędzić czas w domu?

Tekst:

Szanowni Rodzice drogą mailową prześlemy państwu propozycje zabaw z dziećmi w nawiązaniu do zaplanowanych tematów do realizacji na zajęciach w minionych dniach i najbliższych. Będą to propozycje co oznacza, że można ale nie ma obowiązku z nich korzystać. Prosimy Rodziców aby dzieci 6 letnie codziennie realizowały choć jedno zadanie które będzie utrwalało umiejętności i poszerzało kompetencje gdyż do tej pory prezentowały wspaniały poziom co do przygotowania do szkoły dlatego należy codziennie angażować  nasze kochane Wróbelki do zadań aby cały czas utrwalały sobie cyfry, litery, ćwiczyły dodawanie i odejmowanie, czytanie prostych słów i zdań, utrwalały podział na sy-la-by, na miarę każdy swoich możliwości i umiejętności. Oczywiście przesłane propozycje będą wspierać rodziców podczas edukacji domowej swoich dzieci. Proponujemy również wspólnie z dziećmi oglądnięcie spektaklu dostępnego w internecie 19 marca o godz. 10.00 "Brzydki Kaczorek" Opery i Filharmonii Podlaskiej

 

 

«