Rekrutacja do przedszkola do 31 marca

Informujemy, że rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do przedszkola trwa do 31 marca 2020 roku.

Ze względu na zmianę funkcjonowania przedszkola na virus Covid-19

prosimy o dostarczanie wniosków drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. wniosek należy wypełnić w systemie

2. wniosek należy wydrukować

3. wniosek trzeba podpisać

4. do wniosku należy dołączyć niezbędne załączniki potwierdzające wybrane kryteria

5. wniosek trzeba zeskanować z załącznikami i przesłać na adres e mail przedszkola lub tradycyjną pocztą listem priorytetowym z potwierdzeniem odbioru.

Bardzo Ważne:

Wniosek wprowadzony przez rodzica nie oznacza udziału w rekrutacji!!!

Wniosek musi być dostarczony do przedszkola pierwszego wyboru.

Po otrzymaniu wniosku przez przedszkole (drogą e mail lub tradycyjną pocztą), dyrektor zatwierdza wniosek w systemie (sprawdza dokumenty, potwierdza to co zaznaczył rodzic) i od tego momentu dopiero dziecko bierze udział w rekrutacji.

Szanowni Rodzice wysyłając wniosek żądajcie potwierdzenia odbioru dokumentu w celu upewnienia się że dokument dotarł do przedszkola.

wyniki rekrutacji:

24.04.2020 r. - opublikowanie listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na stronie www przedszkola w ogłoszeniach.