Kształcenie na odległość do 24.05.2020 r.

Szanowni Rodzice w dalszym ciągu trwa nauczanie zdalne. Tak jak do tej pory materiały z poszczególnych grup z proponowanymi zabawami dla dzieci przesyłane będą 1 x w tygodniu, zajęcia z rytmiki 1 x w tygodniu, z języka angielskiego 2 x w tygodniu, oraz na bieżąco z katechezy oraz ćwiczenia logopedyczne i ćwiczenia od psychologa. Do Państwa dyspozycji pozostają pod kontaktem e-mail nauczyciele wychowawcy oraz w szczególnych przypadkach również logopeda i psycholog. Zachęcamy do kontaktu e-mail z nauczycielami chętnie będą w tym czasie dla Państwa wsparciem i pomogą w sprawach dla Państwa istotnych. Do Państwa dyspozycji pozostaje również dyrektor przedszkola pod stałymi numerami telefonów oraz adresem e-mail.