Zajęcia dodatkowe w okresie kwarantanny

Tekst:

Ze względu na stan epidemii wprowadzony na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej, skutkujący m.in. ponoszeniem przez Gminę Miejską Kraków nieprzewidzianych wcześniej wydatków, a także powodujący zmniejszenie zaplanowanych dochodów w budżecie Miasta organ prowadzący informuje, że wstrzymane zostaje w roku 2020 finansowanie wszelkich form zajęć realizowanych przez podmioty zewnętrzne w samorządowych przedszkolach (do odwołania). W przypadku naszego przedszkola wstrzymane zostają zajęcia z j. hiszpańskiego, tańca towarzyskiego, szachów, teatrzyki, wszelkiego rodzaju warsztaty.

Nieprzerwanie dzieci będą korzystać ze stałych zajęć prowadzonych przez nauczycieli przedszkola to jest:

wychowanie przedszkolne

język angielski

zajęcia umuzykalniające

gimnastyka korekcyjna

katecheza gr. IV

pomoc logopedy

pomoc psychologa.

 

 

 

«