Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Tekst:

WYNIKI REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Rodziców dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, do Samorządowego Przedszkola nr 12, prosi się o potwierdzenie woli przyjęcia do przedszkola na załączonym druku. Druk należy wydrukować, czytelnie uzupełnić, podpisać, zeskanować i przesłać drogą elektroniczną do przedszkola na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 maja 2020 r. W przypadku rezygnacji z przyjęcia dziecka do przedszkola prosi się o zgłoszenie tego faktu również pisemnie drogą elektroniczną na adres przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 12

LISTA DZIECI NIEZAKWALIFIKOWANYCH

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO INNYCH PRZEDSZKOLI

 

Dokumenty (wnioski) dzieci zakwalifikowanych do innych przedszkoli, w celu dostarczenia do innej placówki, można odbierać z przedszkola nr 12 w dniach od 27.04.2020 r. w sekretariacie przedszkola.

 

 

«