Serce wielkie mam zdolne objąć świat...

Tekst:

Bezinteresowna pomoc jest najcenniejsza! Dawanie komuś radości to satysfakcja dla pomagającego i piękna lekcja życia. Powielanie takich zachowań sprawia, że szare codzienne życie nabiera barw. Możemy w ten sposób pokolorować komuś codzienne życie i być dla kogoś małym bohaterem. Uczenie dzieci wrażliwości na los innych to jeden z priorytetów naszego przedszkola. Właśnie nadarza się wspaniała okazja aby pokazać naszym dzieciom czym jest  bezinteresowna pomoc. Braciszek naszej Patrycji z gr. IV Słoneczka bardzo potrzebuje wsparcia finansowego gdyż czeka go operacja rączki która jest bardzo kosztowna. Dlatego liczymy na państwa wparcie gdyż czasu na zebranie pieniędzy nie mamy zbyt wiele.

Historia małego Huberta

Link do zbiórki

Link do fundacji

Plakat

Kochani Rodzice i dzieci prosimy o wsparcie, każda złotówka jest na wagę złota. Pomóżmy wszyscy małemu Hubertowi. W imieniu rodziców Patrycji i Huberta już dziś dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

PS

Zachęcamy do odwiedzenia FB gdzie rodzice Huberta  prowadzą "Licytacje dla Huberta Nowik", "Giełda książek dla Huberta Nowik" oraz funpagea "Hubert Nowik".

 

 

 

«