Wigilia przedszkolna 22 grudnia 2020 r.

Kochane dzieci święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wszystkie zdrowe przedszkolaki zapraszamy na uroczystą przedszkolną wigilię która odbędzie się 22 grudnia 2020 r. to jest we wtorek. W tym roku nie możemy przeżywać jej wspólnie, wszystkie grupy razem, ale zapewniamy, że będzie jak co roku: miło, nastrojowo, uroczyście, rodzinnie i świątecznie. We wszystkich salach czuje się już świąteczną atmosferę: dzieci przygotowują ozdoby, ubierają choinki, ozdabiają sale świątecznymi dekoracjami i uczą się świątecznych, kolęd, pastorałek oraz piosenek. Nie zwlekajcie kochane dzieci i dołączcie do nas jak najszybciej. Czekają na was stęsknione koleżanki i koledzy z Iskierek, Serduszek, Pszczółek i Słoneczek.