Organizacja przedszkola od 9 marca 2021 r.

Tekst:

Od dnia 9 marca 2021 roku przedszkole wraca do swoich stałych godzin pracy to jest 6.00-17.00 Organizacja pracy zmienia się pod względem żywienia dzieci. Od jutra od obiadu będzie funkcjonować catering. Szczegóły w sprawie zostały przesłane do rodziców mailem.

Jutro każde dziecko przynosi sobie swoje śniadanko, my zapewnimy herbatę, natomiast już obiad i podwieczorek będzie dostarczony przez firmę cateringową.

Przyprowadzając dziecko proszę o dostarczenie wypełnionej umowy, na dostawę posiłków, która została przesłana do rodziców mailem.

W związku z inną organizacją żywienia proszę dzień wcześniej informować nas o tym czy dziecko przyjdzie w kolejnym dniu do przedszkola.  Zamówienie na posiłki są przekazywane do firmy na podstawie poprzedniego dnia czyli ilość posiłków z wtorku będzie ważna na środę a ze środy na czwartek. O przyprowadzeniu dziecka trzeba na bieżąco informować tak samo jak o jego nieobecności na kolejny dzień.

Usługa cateringu przewidziana jest od 9 do 15 marca bo do tego dnia nieobecni są wszyscy pracownicy kuchni.

Koszt posiłków 15,00 zł.

 

 

 

«