RDW czyli Rachunek Dochodów Własnych Przedaszkola

Tekst:

Szanowni Rodzice w odpowiedzi na powtarzające się zapytania wielu Rodziców o numer konta na które można wpłacać dowolne datki przekazuję do Państwa wiadomości numer konta na którym przedszkole może gromadzić środki.

Przedszkole posiada konto zwane rachunkiem dochodów własnych na którym możemy gromadzić wolne datki od wszystkich osób które chcą nas wesprzeć. Jest to rachunek prowadzony przez nasze biuro obsługi czyli  Miejskie Centrum Obsługi Oświaty.

Rachunek znajduje się w Banku PKO BP nr 36102028920000500205902160.

Jeżeli przy wpłacie zostanie wskazany cel darowizny to dokładnie na ten cel zostanie w całości wydana wpłacona kwota. Jeżeli wpłacający opisze wpłatę jako darowizna i imię nazwisko osoby wpłacającej wówczas przedszkole będzie mogło  zdecydować na co pieniążki zostaną wydane. Decyzja czy wskazać cel czy też nie należy do darczyńcy.  Z góry dziękujemy w imieniu  Przedszkolaków wszystkim którzy zdecydują się na dokonanie wpłaty i bezinteresowne wsparcie naszego Przedszkola.

 

 

«