Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu oraz posiłki

Tekst:

Informujemy, że opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu oraz za posiłki rodzice/opiekunowie dokonują po zakończonym miesiącu do dnia 14 następnego miesiąca. Oznacza to, że za miesiąc wrzesień opłaty dokonywane są w miesiącu październiku do 14 dnia miesiąca. Do 5 dnia kolejnego miesiąca rodzic na wskazaną przez siebie  pocztę e mail otrzyma kwotę do zapłaty którą należy uiścić na wskazane konto najpóźniej do 14 dnia miesiąca. Informacja o zasadach opłat oraz numerze konta została państwu przekazana w dwóch formach na piśmie oraz mailowo. Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie otrzymał informacji pisemnej bardzo prosi się o zwrócenie w tej sprawie do pań pełniących dyżur które od 2ch tygodniu przekazują Państwu tę ważną informację potwierdzając ten fakt państwa podpisem na liście. Również informacja ta jest systematycznie przesyłana do rodziców drogą mailową. Zasady i szczegóły opłat dostępne są w zakładce oferta edukacyjna. Informacja o zasadach płatności również dostępna jest na naszej stronie w tym: numer konta oraz obowiązujące terminy TUTAJ

Wszystkie sprawy związane z opłatami zawsze należy konsultować z sekretariatem przedszkola (12 411 35 05) panią Dominiką Czyż.

 

 

«