Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2016/2017

WYNIKI REKRUTACJI OPUBLIKOWANO NA TABLICY OGŁOSZEŃ W PRZEDSZKOLU

Rodziców dzieci zakwalifikowanych do naszego przedszkola zapraszam do podpisania umowy o korzystaniu z przedszkola w roku szkolnym 2016/2017 w dniach:

środa 11 maja od godz. 8.00 – 11.00

czwartek 12 maja od godz. 13.00 – 17.00

Do podpisania umowy zapraszamy Rodzica (mama lub tata) który składał wniosek rekrutacyjny i podał swoje dane do umowy.

UWAGA

Rodzic dziecka zakwalifikowanego ma obowiązek podpisać umowę lub zgłosić na piśmie rezygnację z miejsca w Samorządowym Przedszkolu nr 12.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rodziców dzieci zakwalifikowanych do innych przedszkoli

Prosimy o odbiór swoich dokumentów i udanie się do placówki wskazanej w systemie rekrutacyjny.

INFORMACJA

Od 17 maja będą przyjmowane wnioski o przyjęcie na wolne miejsca do naszego przedszkola tylko w przypadku gdy rodzice dzieci już zakwalifikowanych zrezygnują z miejsca na rok szkolny 2016/2017. W przypadku braku miejsc nie odbędzie się dodatkowy nabór do przedszkola. Szczegóły 17 maja po opublikowaniu listy dzieci przyjętych do przedszkola 12 na rok szkolny 2016/2017.