Gimnastyka korekcyjna

Wszystkie  dzieci mogą  uczestniczyć  w  zajęciach  gimnastycznych  pod jednym warunkiem, że posiadają zaświadczenie od lekarza o potrzebie zajęć korekcyjnych ze wskazaną wadą postawy. Rodziców zainteresowanych udziałem dzieci w zajęciach prosimy do końca września dostarczyć zaświadczenie, od lekarza (może być od pierwszego kontaktu), do nauczycieli w grupach.

Gimnastyka odbywa się w poniedziałek dla dzieci z gr. I , II i III a w środę dla gr. IV. Grupa na zajęcia dzielona jest na połowę. Zajęcia trwają 30 minut a w gr. IV 45 minut.

Do zajęć wymagany jest strój na przebranie, najlepiej w woreczku z płótna, to jest podkoszulek, spodenki lub getry, dziewczynki - spięte włoski gumką. Dzieci ćwiczą boso.