Ubezpieczenie NNW 2015/2016

Szanowni Państwo zgodnie z decyzją Rodziców obecnych na zebraniu, dzieci objęte zostaną ubezpieczeniem PZU na skutek nieszczęśliwego wypadku tzw. NÓW. Ubezpieczenie jest ważne przez 24 godz. na dobę w dowolnym miejscu pobytu dziecka. Kwota ubezpieczania to 10000,00 zł. (świadczenie podstawowe + świadczenia dodatkowe) Składka jednorazowa  na cały rok wynosi 32,00 zł.

Wpłata na ubezpieczenie jest zupełnie dobrowolna.

Rodziców którzy podejmą decyzję o ubezpieczeniu dziecka zapraszamy do dokonywania wpłat w sekretariacie przedszkola od poniedziałku 21 września do piątku 25 września w godz. 10.00-14.00 lub poniedziałek i czwartek 15.00-17.00.

Rodziców rezygnujących z ubezpieczenia prosimy o przesłanie maila do przedszkola (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w treści: imię nazwisko dziecka - rezygnacja z ubezpieczenia NNW.