Budżet Obywatelski - głosujemy

Szanowni Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy Przedszkola od 18 do 30 czerwca trwa głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Zwracamy się do Państwa o wsparcie projektów które posłużą dzieciom w przedszkolach i szkołach.

Prosimy o oddanie głosów na projekt o nazwie "Angielski 5 x w tygodniu" nr projektu 49 (prosimy o oddanie na ten projekt 3 punktów) i "Wyremontujmy Przedszkola i Szkoły" nr projektu 26 (prosimy oddać 2 punkty). Natomiast pozostały 1 punkt w zależności od Państwa potrzeb i preferencji.  Są to projekty ogólnomiejskie natomiast jeżeli chodzi o projekty dzielnicowe również zachęcamy do oddania głosu w zależności od potrzeb w dzielnicy.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą postawę obywatelską i wpieranie inicjatyw dających nowe szanse w edukacji.

Głosowanie tutaj

 

 

«