Angielski 5 x w tygodniu

Szanowni Państwo

Nasze przedszkole bierze udział w programie „Angielski 5 razy w Tygodniu dla Krakowskich Uczniów”. Dzięki dodaniu dodatkowych godzin nasze dzieci będą miały codzienny kontakt z językiem angielskim, pod warunkiem przegłosowania projektu w ramach tzw. budżetu obywatelskiego.

Między 27 września a 5 października odbędzie się w całym Krakowie głosowanie, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy. Zapraszamy wszystkich, nie tylko rodziców, ale również sąsiadów, na spotkanie informacyjne w tej sprawie, które odbędzie się w naszym przedszkolu w dniu 2 października 2014r. o godz. 16.00.

Zapraszamy również do zadawania pytań pomysłodawcom akcji poprzez pocztę elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy Państwa o liczne przybycie w słusznej sprawie oraz zabranie ze sobą każdego zainteresowanego poparciem projektu obywatelskiego.

 

 

«