Zebranie z Rodzicami

Dnia 10 września 2014 roku o godz. 18.00 (środa) odbędzie się spotkanie organizacyjno-informacyjne dotyczące bieżącego roku szkolnego. Zapraszamy Rodziców/Opiekunów. Informacje szczegółowe w zakładce Kalendarium.

 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do codziennego odwiedzania naszej strony www. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi zakładkami w których znajdziecie Państwo wiele odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania w szczególności dotyczące procesu edukacji w przedszkolu, programów, wymagań edukacyjnych itp. Na wszelkie pytanie, na które Państwo nie znajdziecie odpowiedzi na stronie, odpowiemy w czasie spotkania organizacyjnego.

 

Informacji o dziecku udzielają nauczyciele/wychowawcy grup Rodzicom/Opiekunom na spotkaniach konsultacyjnych których terminy zostaną państwu przekazane na zebraniach grupowych. Przypominamy Rodzicom dzieci z gr. I, że zgodnie z ustaleniami na zebraniu czerwcowym konsultacje odbywają się w każdy piątek od godz. 16.00.

 

 

«