Festyn rodzinny w ogrodzie Zaczarowanej Dorożki

Tekst:

Zapraszamy 8 czerwca 2019r. w sobotę wszystkie dzieci z całymi rodzinami na wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze. Podczas spotkania przewidziane są różne atrakcje oraz słodki bufet. Zapraszamy rodziców i dzieci punktualnie na godz. 10.00.
Jak co roku zachęcamy rodziców do włączenia się w przygotowania festynu rodzinnego. Silnych tatusiów prosimy o pomoc w przygotowaniu kawiarenki w ogrodzie. Kochane mamusie bardzo prosimy o obdarowanie nas domowym wypiekiem. Pieniążki zebrane w czasie festynu ze sprzedaży ciast, soków, herbaty i kawy zostaną przeznaczone na warsztaty edukacyjne dla dzieci a pozostałe środki na zakup pomocy dydaktycznych na grupy w tym gry układanki oraz pomoce plastyczne.
W tym dniu dzieci przeprowadzą kwestę na rzecz konika Fergi którym opiekujemy się od wielu lat poprzez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Krakowie.
Tatusiów chętnych do pomocy przy montażu kawiarenki zapraszamy do pomocy już od 8.00. Ciasta prosimy przynosić w piątek 7 czerwca  przy  okazji odbierania dzieci lub rano w sobotę od 7.00 do 9.00. Rodziców mających indywidualne propozycje pomocy prosimy o osobisty kontakt z panią dyrektor telefoniczny lub mailowy.

Zapraszamy wszystkich nowo przyjętych przedszkolaków jak i absolwentów naszego przedszkola do udziału w festynie.

 

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY TAK DZIECIOM JAK I DOROSŁYM

 

 

«