Warsztaty „Wiosenne nutki”

Warsztaty pt. „Wiosenne nutki” zorganizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej Muzylek Moni umożliwiły poznanie ciekawych form muzyczno – tanecznych z wykorzystaniem wiosennych rekwizytów, instrumentacje utworów połączonych z układem choreograficznym oraz związane z wiosną scenariusze zajęć muzyczno – teatralnych dla dzieci. Podczas zajęć miałyśmy okazje poznać atrakcyjne sposoby na przybliżenie dzieciom tematyki ekologii. Otrzymałyśmy również pakiet ciekawych aranżacji piosenek i melodii ludowych regionu krakowskiego. Dzięki warsztatom mamy możliwość wprowadzenia innowacji w zajęcia muzyczno – rytmiczne tak aby budziły one aktywność własną dziecka i pozwoliły na czerpanie radości przez dzieci z udziału w zajęciach.