Pani Małgosia

Pani Małgosia – mgr Małgorzata Szustakiewicz, nauczyciel mianowany, pracuje od 2003 roku. Absolwentka Akademii Pedagogicznej – kierunek Wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Kurs kwalifikacyjny – Oligofrenopedagogika, które dodatkowo uprawniają Ją do pracy w charakterze nauczyciela wspomagającego pracę z dziećmi z obniżoną sprawnością intelektualną. To osoba wszechstronnie utalentowana artystycznie – maluje, gra na pianinie i gitarze, jest liderem prowadzonej w naszym Przedszkolu, we współpracy z panią Iwonką, Formacji Muzyczno-Tanecznej Czerwone Korale. Autorka piosenek dla dzieci Zabawy z muzyką, napisanych dla Wydawnictwa Koba i wydanych w pakiecie pomocy dydaktycznych we współpracy z panią Jolą. Rozwija swoje umiejętności zawodowe na licznych kursach – terapia bajką, teatralnych i muzycznych.

«