Pani Joasia

Pani Joasia – mgr Joanna Batko, absolwentka AWF Kraków na wydziale Rehabilitacji Ruchowej. Na co dzień związana z Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym gdzie jest instruktorem gimnastyki korekcyjnej i pływania. Nauczyciel dyplomowany. Ukończyła wiele kursów z zakresu diagnostyki i leczenia wad postawy. Dla potrzeb przedszkolaków napisała autorski program ćwiczeń dla najmłodszych. To z myślą o nich ukończyła kurs z „Ruchu Rozwijającego” wg Weroniki Sherborn. Z „ Dwunastką” współpracuje od 2002 roku. W trakcie ćwiczeń z najmłodszymi stawia na dobrą zabawę i radość z wykonywanych zadań. Na zajęciach z gimnastyki oprócz wzmacniania swojej tężyzny fizycznej dzieciaki poznają podstawy i reguły prostych gier, zapoznają się z zasadą fair- play , uczą się radzić sobie z przegraną i stresem. Nabierają nawyków higienicznych związanych głównie z aktywnością fizyczną. „Chcę aby dzieci na tyle polubiły ruch aby nigdy o nim nie zapomniały, bo czym skorupka za młodu nasiąknie…” Prywatnie zawsze w ruchu i z uśmiechem, entuzjastka wycieczek bliskich i dalekich, fanka roweru, zapalona narciarka, organizatorka obozów i kolonii dla dzieci.

Katecheza:

dr s. Loredana Peteani

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

W opiece nad maluszkami nauczyciela wspomaga pani:

Iwona Wenc

O czystość i estetykę przedszkola dbają panie:

Janina Kopcińska

Maria Suchan

Alicja Cebula

Urszula Kolasa

Smaczne posiłki przygotowują panie:

Bernadeta Tuczyńska