Mimo roku tak trudnego i innego niż wszystkie które mogliśmy przeżyć do tej pory, przedszkolaki nie zapomniały o swoich Babciach i Dziadziusiach. Bardzo pilnie uczyły się repertuaru mimo, że tak szacowni goście nie mogli nas, po raz pierwszy  w życiu, odwiedzić w przedszkolu osobiście. Przedszkolaki również przygotowały niespodziankę w postaci własnoręcznie wykonanej laurki. Do życzeń Iskierki dołączyły specjalne rady przygotowane dla seniorów w akacji organizowanej pod patronatem Policji.  20 stycznia Iskierki zaprezentowały program artystyczny z okazji dnia Babci i Dziadka, w którym zaprezentowały swoje umiejętności muzyczno-taneczne. Zaśpiewały piosenkę, przepięknie zagrały na instrumentach a także zatańczyły misiowy taniec. Oczywiście na koniec nie zabrakło tradycyjnego 100 lat dla Babci i Dziadzia. Przedstawienie było urocze, zostało utrwalone i nagrane a film został przekazany dziadkom i rodzicom za pośrednictwem dostępnych kanałów internetowych. Mamy nadzieję, że takie obchody Święta Babci i Dziadka, na odległość,  odbyły się po raz pierwszy i ostatni a już za rok wszyscy będziemy mogli spotkać się w przedszkolu i wspólnie świętować.