Rekrutacja do Przedszkola

Tekst:

Witamy w "Zaczarowanej Dorożce"!

Wybierając Nasze Przedszkole
zapewniasz swojemu Dziecku najlepszy start

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

01.03.2021 r. do 31.03.2021 r.

Szczegóły rekrutacji na stronie Portal Edukacyjny Krakowa

Wniosek o przyjęcie do przedszkola należy wypełnić elektronicznie  w systemie Formico. Wniosek należy wydrukować i podpisać.  Do wniosku należy dołączyć niezbędne dokumenty poświadczające kryteria naboru. Wymagane dokumenty określa § 3 Uchwała Rady Miasta Krakowa Nr LXVI/1650/17. Dokumenty można składać tylko drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Oryginały  dokumentacji należy zeskanować i pełną dokumentację przesłać na podany adres mailowy. Terminy przebiegu rekrutacji oraz ogłoszenia wyników określa Zarządzenie Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 15.01.2021r. Nr 99/2021.

UWAGA

W przypadku braku możliwości przesłania skanu oryginalnych dokumentów należy dokumenty dostarczyć pocztą tradycyjną przy czym za datę dostarczenia dokumentów uznaje się datę wpływu do przedszkola na adres Samorządowe Przedszkole nr 12 "Zaczarowana Dorożka" ul. Macieja Miechowity 11, 31-475 Kraków. Przedszkole nie bierze odpowiedzialności za dokumenty które wpłyną po terminie rekrutacji czyli po 31 marca 2021 r.

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU

od 1 września 2020

Upoważnienie do odbioru dziecka

Upoważnienie należy wydrukować, uzupełnić i dostarczyć w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola.

W przypadku upoważniania przez rodziców osoby niepełnoletniej do odbioru przedszkolaka należy zgłosić się o specjalny druk upoważnienia do dyrektora przedszkola oraz o podjęciu takiej decyzji należy powiadomić osobiście dyrektora placówki.

NIE SĄ RESPEKTOWANE UPOWAŻNIENIA NA TELEFON, SMS, MAIL. PROSIMY NA WSZELKI WYPADEK UPOWAŻNIĆ NA DRUKU CHOĆ JEDNĄ OSOBĘ DLA PEWNOŚCI ABY W NAGŁEJ, NIEPRZEWIDZIANEJ SYTUACJI DZIECKO MOGŁO ZOSTAĆ BEZPIECZNIE ODEBRANE.

Wyprawka Przedszkolaka

Uwaga: Wszystkie rzeczy dzieci powinny być podpisane!

Dzieci 3-letnie i 4-letnie leżakują:

duża poszewka na koc wymiar 150 cm na 200 cm;

pidżamka;

pantofle w woreczku;

strój gimnastyczny w woreczku (podkoszulek z krótkim rękawem, getry lub krótkie spodenki);

ubranko na zmianę w woreczku (majteczki, spodenki, skarpetki lub rajstopy i podkoszulek lub bluzeczka).

Dzieci 5-letnie:

pantofle w woreczku,

strój gimnastyczny w woreczku,

przybory do mycia zębów,

ubranko na zmianę.

Dzieci 6-letnie:

pantofle w woreczku,

strój gimnastyczny w woreczku,

przybory do mycia zębów,

ubranko na zmianę.

Prosimy o przyniesienie już pierwszego września  wyprawki. Rzeczy należy podpisać. W indywidualnej szafce w szatni prosimy pozostawić ubranko na zmianę najlepiej w woreczku, reklamówce lub siateczce. Pościel z pidżamą przekazać do sali dydaktycznej w jednej siatce (siatka powinna być na zewnątrz podpisana imieniem nazwiskiem dziecka, rzeczy w środku również np. inicjałami dziecka).

Upoważnienia z roku ubiegłego tracą swoją ważność 31 sierpnia 2020 r. dlatego należy dostarczyć nowe upoważnienie dla każdego dziecka.

Szanowni Rodzice zachęcam do komunikowania się za pomocą e-mil i zadawania pytań z chęcią udzielę odpowiedzi w ramach swojej wiedzy i kompetencji.

dyrektor Edyta Kurnik