Rekrutacja do Przedszkola

Witamy w "Zaczarowanej Dorożce"!

Wybierając Nasze Przedszkole
zapewniasz swojemu Dziecku najlepszy start!

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 od 1 marca do 30 marca 2018r.

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE REKRUTACJI

w tym rejestracja dziecka, zasady naboru, kryteria, terminarz, pliki do pobrania

dostępne są na stronie Portalu Edukacyjnego TUTAJ

W ramach programu adaptacyjnego zapraszamy 15 marca dzieci z rodzicami na dzień otwarty.

W czerwcu dzieci przyjęte z rodzinami zapraszamy na rodzinny festy

w ogrodzie przedszkola (szczegóły w późniejszym terminie w zakładce ogłoszenia).

We wrześniu zebranie z rodzicami i wychowawcami grup (szczegółowa informacja pojawi się w ogłoszeniach).

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU

od 1 września 2018

Upoważnienie do odbioru dziecka

Upoważnienie należy wydrukować, uzupełnić i dostarczyć w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola.

W przypadku upoważniania przez rodziców osoby niepełnoletniej do odbioru przedszkolaka należy zgłosić się o specjalny druk upoważnienia do dyrektora przedszkola oraz o podjęciu takiej decyzji należy powiadomić osobiście dyrektora placówki.

NIE SĄ RESPEKTOWANE UPOWAŻNIENIA NA TELEFON, SMS, MAIL. PROSIMY NA WSZELKI WYPADEK UPOWAŻNIĆ NA DRUKU CHOĆ JEDNĄ OSOBĘ DLA PEWNOŚCI ABY W NAGŁEJ, NIEPRZEWIDZIANEJ SYTUACJI DZIECKO MOGŁO ZOSTAĆ BEZPIECZNIE ODEBRANE.

Wyprawka Przedszkolaka

Uwaga: Wszystkie rzeczy dzieci powinny być podpisane!

Dzieci 3-letnie i 4-letnie leżakują:

duża poszewka na koc wymiar 150 cm na 200 cm;

pidżamka;

pantofle w woreczku;

przybory do mycia zębów;

strój gimnastyczny w woreczku;

ubranko na zmianę w woreczku (majteczki, spodenki, skarpetki lub rajstopy i podkoszulek lub bluzeczka).

Dzieci 5-letnie:

pantofle w woreczku,

strój gimnastyczny w woreczku,

przybory do mycia zębów,

ubranko na zmianę.

Dzieci 6-letnie:

pantofle w woreczku,

strój gimnastyczny w woreczku,

przybory do mycia zębów,

ubranko na zmianę.

KAŻDY PRZEDSZKOLAK DO SWOJEJ WYPRAWKI DOŁĄCZA PACZKĘ (100 SZT.) CHUSTECZEK HIGIENICZNYCH oraz w grupie I również chusteczki wilgotne.

Prosimy o przyniesienie już pierwszego września  wyprawki. Rzeczy należy podpisać. W indywidualnej szafce w szatni prosimy pozostawić ubranko na zmianę najlepiej w woreczku, reklamówce lub siateczce. Pościel z pidżamą przekazać do sali dydaktycznej w jednej siatce (siatka powinna być na zewnątrz podpisana imieniem nazwiskiem dziecka, rzeczy w środku również np. inicjałami dziecka).

Prosimy bezwzględnie Rodziców, już w pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola, dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka na rozpoczynający się rok szkolny.

Wszystkie upoważnienia z roku ubiegłego tracą swoja ważność 31 sierpnia 2017r. dlatego należy dostarczyć nowe upoważnienie dla każdego dziecka.

Wszystkie szczegółowe informacje na temat funkcjonowania grupy Rodzice, uzyskają od dyrektora przedszkola i od wychowawcy grupy na zebraniu we wrześni, o terminie poinformujemy na stronie w ogłoszeniach.

W wyniku braku wolnych miejsc w przedszkolu nie prowadzimy rekrutacji uzupełniającej. Wolne miejsca w Krakowskich przedszkolach opublikowano w artykule Ogłoszenia - Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2018/2019 - zapraszamy do zapoznania.

**************************************************************************