Rekrutacja do Przedszkola

Tekst:

Witamy w "Zaczarowanej Dorożce"!

Wybierając Nasze Przedszkole
zapewniasz swojemu Dziecku najlepszy start

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU

od 1 września 2021

Upoważnienie do odbioru dziecka

Upoważnienie należy wydrukować, uzupełnić i dostarczyć w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola.

W przypadku upoważniania przez rodziców osoby niepełnoletniej do odbioru przedszkolaka należy zgłosić się o specjalny druk upoważnienia do dyrektora przedszkola oraz o podjęciu takiej decyzji należy powiadomić osobiście dyrektora placówki.

NIE SĄ RESPEKTOWANE UPOWAŻNIENIA NA TELEFON, SMS, MAIL. PROSIMY NA WSZELKI WYPADEK UPOWAŻNIĆ NA DRUKU CHOĆ JEDNĄ OSOBĘ DLA PEWNOŚCI ABY W NAGŁEJ, NIEPRZEWIDZIANEJ SYTUACJI DZIECKO MOGŁO ZOSTAĆ BEZPIECZNIE ODEBRANE.

Wyprawka Przedszkolaka

Uwaga: Wszystkie rzeczy dzieci powinny być podpisane!

Dzieci 3-letnie i 4-letnie leżakują:

Duży koc wymiar 150 cm na 200 cm;

pidżamka lub spodenki i podkoszulek na przebranie na leżak;

pantofle w woreczku;

strój gimnastyczny w woreczku (podkoszulek z krótkim rękawem, getry lub krótkie spodenki);

ubranko na zmianę w woreczku (majteczki, spodenki, skarpetki lub rajstopy i podkoszulek lub bluzeczka).

Wszystkie rzeczy podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w dużej reklamówce lub torbie prosimy przekazać do grupy.

Dzieci 5-letnie:

pantofle w woreczku,

strój gimnastyczny w woreczku,

przybory do mycia zębów,

ubranko na zmianę.

Rzeczy podpisane imieniem i nazwiskiem.

Dzieci 6-letnie:

pantofle w woreczku,

strój gimnastyczny w woreczku,

przybory do mycia zębów,

ubranko na zmianę.

Wszystkie rzeczy podpisane.

Prosimy o przyniesienie już pierwszego września  wyprawki. Rzeczy należy podpisać. W indywidualnej szafce w szatni prosimy pozostawić ubranko na zmianę najlepiej w woreczku, reklamówce lub siateczce. Pościel z pidżamą przekazać do sali dydaktycznej w jednej dużej siatce lub torbie (siatka powinna być na zewnątrz podpisana imieniem nazwiskiem dziecka, rzeczy w środku również podpisane).

Upoważnienia z roku ubiegłego tracą swoją ważność 31 sierpnia 2021 r. dlatego należy dostarczyć nowe upoważnienie dla każdego dziecka.

Szanowni Rodzice zachęcam do komunikowania się za pomocą e-mil i zadawania pytań z chęcią udzielimy odpowiedzi w ramach swojej wiedzy i kompetencji.

dyrektor Edyta Kurnik