1,5 % podatku dla Naszych Przedszkolaków

Tekst:

Szanowni Państwo jak co roku zachęcamy Państwa do przekazania swojego 1,5 % podatku dla Naszego Przedszkola.

Od kilku lat korzystamy z Małopolskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska. Stowarzyszenie za swoim pośrednictwem przekazuje nam całą kwotę z 1,5 % wpłaconą na rzecz przedszkola. Środki z 1,5 % wykorzystujemy na niezbędne pomoce dydaktyczne dla naszych przedszkolaków. Jeżeli w obecnym roku uda nam się zebrać kolejne środki to pragniemy zakupić ciekawy zbiór literatury klasycznej dla dzieci do kącików czytelniczych wszystkich grup. Mamy wiele potrzeb i pomysłów jak bardzo dobrze zainwestować ofiarowane pieniążki dlatego zachęcamy do przekazania swojego 1,5 % właśnie dla Zaczarowanej Dorożki.

 

Przy przekazywaniu swojego 1,5 % należy pamiętać o wskazaniu celu szczegółowego czyli:

Cel szczegółowy: Kraków Samorządowe Przedszkole nr 12 "Zaczarowana Dorożka"

KRS: 0000052078 Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska"

Program do pobrania znajduje się na stronie głównej stowarzyszenia www.spsm.edu.pl

Przy wypełnianiu deklaracji prosimy zwrócić uwagę na prawidłowy numer KRS

 

Wszystkim DARCZYŃCOM dziękujemy z głębi serduszka.

 

 

«