Święto Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego Iskierki przygotowały dla swoich Dziadków piękny, wypełniony wierszem, piosenką i tańcem program artystyczny. Dziadkowie byli wzruszeni i pełni podziwu dla swoich małych artystów.

Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami oraz gromkim „Sto lat”. Uwieńczeniem były wspólne zabawy, do których wnuczki i wnukowie porwali swoich Dziadków, a ci z ochocza przyjęli wyzwanie. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechów, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.