,,Zapasy zdrowia dla Huberta"

Tekst:

Organizujemy zbiórkę na leczenie braciszka koleżanki naszych dzieci, w tę akcję chcemy zaangażować dzieci i Państwa. Pragniemy pomóc Chłopcu, a przy tym uwrażliwić dzieci na potrzebę pomagania.

7 października organizujemy kiermasz przetworów ,,Zapasy zdrowia dla Huberta” – prosimy Państwa o przygotowanie przetworów i przyniesienie do przedszkola.

Od 5.10 można przynosić przetwory do przedszkola- prosimy przykleić naklejkę informującą o zawartości słoika np. sok z malin, kiszona kapusta, ogórki korniszony itp. Każdy słoik się przyda  Przetwory będą do na nabycia w dniu kiermaszu. Z góry dziękujemy za każdą złotówkę!

Z okazji tej akcji w dniu 7 października organizujemy dla dzieci ,,Jesienne zabawy w barwach lata” – całodniowa impreza na salach i ogrodzie przedszkola – zabawy, tańce, pieczona kiełbaska, warzywa do chrupania, malowanie na sztalugach itp. Cała fotorelacja będzie na stronie Internetowej przedszkola.

 

 

«