Zajęcia dodatkowe w przedszkolu

Przypominamy Rodzicom, że dzieci uczestniczą w zajęciach dodatkowych w ciągu tygodnia i są to:

poniedziałek gr. III czwartek gr. IV -  Tauron Arena zajęcia sportowe co drugi tydzień 45 minut

wtorek - gimnastycznych korekcyjna 1 x 30 minut

środa - rytmika 1 x 30 minut

czwartek i piątek - j. angielski 1 x 30 minut

czwartek gr. II, III, IV - taniec towarzyski 1 x 30 minut.

Dodatkowo zaplanowano co miesiąc ciekawe warsztaty rozwijające u dzieci ogólną wiedzę oraz umiejętności manualne z zakresu chemii i fizyki: 9 stycznia, 6 luty, 13 marca, 10 kwietnia, 8 maja, 12 czerwca,

z dziedziny historii: czerpanie papieru 15 luty, miodobranie 2 kwietnia,

pierwszej pomocy: 6 marca,

warsztaty tematyczne (pory roku, bezpieczeństwo) z muzyką: 9 i 28 stycznia, 19 marca, 5 kwietnia, 14 czerwca.

Zaplanowane jest wyjście wszystkich przedszkolaków do Teatru Ludowego na spektakl pt. "Brzechwolandia".

Z okazji Dnia Dziecka odbędzie się wycieczka na Rogate Ranczo wstępnie 5 czerwca.

Wszystkie szczegóły dotyczące planowanych warsztatów i wycieczek można znaleźć w kalendarium przedszkola na naszej stronie. Daty warsztatów mogą ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.

W okresie od stycznia do czerwca planowane jest wiele ciekawych wydarzeń w tym bal karnawałowy, walentynki, powitanie wiosny, piknik rodzinny, olimpiada sportowa itd, itp. o czym będziemy informować Państwa na bieżąco w kalendarium dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony.