Rekturacja na rok szkolny 2018/2019

Tekst:

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

 

Rejestracja i szczegóły na Portalu Edukacyjnym Krakowa Formico

 

Wnioski przyjmujemy od 1 marca  (czwartek) do 30 marca (piątek)

 od poniedziałku do piątku od 10.00-14.00

 

Po zarejestrowaniu dziecka elektronicznie

bezwzględnie należy dostarczyć wniosek,

tylko do przedszkola pierwszego wyboru, w formie wydruku. 

 

1/ Aby dziecko wzięło udział w rekrutacji należy dokonać elektronicznej rejestracji dziecka w zakładce rekrutacja na stronie Portalu Edukacyjnego Krakowa od dnia 1 marca.   (W rekrutacji biorą udział dzieci urodzone w latach  2012-2015)

2/ Wniosek uzupełniony należy wydrukować i dostarczyć dokument do przedszkola pierwszego wyboru najpóźniej do 30 marca 2018r. do godz. 14.00 (we wniosku można wskazać dowolną liczbę przedszkoli).

3/ Do dokumentu należy dołączyć potwierdzenie między innymi w przypadku samotnego wychowywania dziecka, niepełnosprawności w rodzinie lub niepełnosprawności dziecka, nadzór Kuratora, Ksero karty dużej rodziny 3+, oświadczenie godzin pobytu dziecka w przedszkolu, uczęszczanie do żłobka, czy zatrudnienia w pobliżu przedszkola (szczegóły na stronie Portalu Edukacyjnego).

4/ Ogłoszenie wyników rekrutacji dnia 27 kwietnia o godz. 9.00 - wystawienie list dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia na nowy rok szkolny w holu przedszkola.

5/  Do 16 maja rodzice drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  zgłaszają wolę przyjęcia dziecka do przedszkola lub rezygnacje z miejsca i na podstawie woli przyjęcia zostaną przygotowane umowy o korzystaniu z przedszkola.

6/ 17 maja o godz. 10.00 opublikowanie listy dzieci przyjętych oraz nieprzyjętych do przedszkola a także listy wolnych miejsc w przedszkolach Gminy Kraków. 

 7/ O terminie podpisywania umów z rodzicami którzy potwierdzili wolę przyjęcia poinformujemy rodziców mailowo.

 

 

 

 

 

«