Akademia Młodych Orłów

Tekst:

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 03-04.06 oraz 10-11.06 młodzi adepci piłki nożnej mają szansę zasilić szeregi Akademii Młodych Orłów biorąc udział w testach selekcyjnych podczas corocznych Dni Talentu. Akademia Młodych Orłów to program sportowy powstały dzięki współpracy Gminy Miejskiej Kraków, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, dający możliwość szkolenia piłkarskiego na najwyższym poziomie. Program jest całkowicie  darmowy i skierowany  zarówno do chłopców jak i dziewczynek. Treningi, podczas których często poprzez zabawę uczestnicy poznają nowe techniki lub doskonalą swoje umiejętności są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów. Tak jak w poprzednich latach Dni Talentu odbędą się na Orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3, ul. Strąkowa 3a w Krakowie. Nabór na sezon 2017/2018 prowadzony będzie w  kategoriach: ORLIK rocz. 2007-2008, ŻAK rocz. 2009-2010 i SKRZAT- rocz. 2011-2012. Więcej informacji i szczegółów można znaleźć na stronie  www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,amo-krakow oraz na Facebooku na profilu Łączy nas piłka.

 

 

«