Finał Roku Kościuszki

Tekst:

W Krakowie trwają wydarzenia związane z zakończeniem Roku Kościuszki. Ogłoszono go w związku z 200. rocznicą śmierci naczelnika insurekcji z 1794 r., pochowanego w podziemiach katedry wawelskiej.

Imprezy finałowe potrwają w Krakowie do niedzieli 15 października. W najbliższą sobotę 14 października organizatorzy zapraszają na godz. 15 krakowian i turystów na Rynek Główny, do wspólnego zdjęcia w czapkach krakuskach oraz Lekcję Śpiewania "Wszyscy jesteśmy Kościuszkami".

Przyłączamy się do zaproszenia i serdecznie zachęcamy do aktywnego udziału w tym przedsięwzięciu.  Wszystkich którzy planują włączyć się  w kolejną lekcję patriotyzmu na Rynku w Krakowie zachęcamy pojawić się na płycie Rynku przed godz. 15.00 aby przygotować się do zdjęcia (odebrać czapeczkę oraz śpiewnik) i zając wygodne i odpowiednie miejsce.

 

 

«