Nowy rok szkolny 2018/2019

Informujemy, że nowy rok szkolny rozpoczynamy w poniedziałek 3 września.

Już od pierwszego dnia zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy.

Prosimy o przyniesienie wyprawki zgodnie z wykazem umieszczonym na stronie

www przedszkola w zakładce Rekrutacja do przedszkola.

Pierwszego dnia również prosimy dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka

przez kogoś innego niż rodzice /prawni opiekunowie.

Prosimy wskazać wszystkie potencjalne osoby które w przyszłości mogą pojawić się

po dziecko w przedszkolu. Każde dziecko powinno mieć wskazaną co najmniej jedną osobę

do odbioru na wypadek nieprzewidzianej wcześniej sytuacji i braku możliwości odebrania dziecka przez rodzica.

W szatni będą umieszczone listy z dziećmi z poszczególnych grup i  znaczkami do indywidualnych półeczek

w których należy pozostawić zmienione obuwie, ubranie wierzchnie oraz zapasowe rzeczy na przebranie.

Do sali dydaktycznej dziecko zabiera podstawową wyprawkę.

Dzieci najmłodsze mogą przy sobie mieć ulubioną maskotkę, pluszaczka lub poduszeczkę - jasia.

Prosimy aby do przedszkola dzieci nie przynosiły zabawek w postaci aut, klocków, koników, lalek, żołnierzyków  itp.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy zostaną przekazane

przez dyrektora przedszkola na zebraniu organizacyjnym we wrześniu na które zapraszamy 5 września na godz. 17.30.

Dyrektor Edyta Kurnik