Rosliny Kontra Smog - ważna społeczna akcja

Szanowni Rodzice

Zgłosiliśmy nasze przedszkole do udziału w projekcie edukacyjnym którego celem jest pozyskanie dużej ilości roślin pyłochwytliwych. Projekt jest finansowany przez bank HSBC i Zarząd Zieleni Miejskiej. Bank daje 15000zł i ZZM drugie 15000zł
Żeby coś dostać to najpierw musimy sami dać coś od siebie.

Tym razem wykorzystując tzw. crowdfunding czyli społecznościowe zbieranie pieniędzy w Internecie wszystkie szkoły które do tego projektu się zgłosiły muszą wspólnie zebrać 5000 zł
Jeżeli uda się ten zabieg to każda szkoła uczestnicząca w akcji otrzyma rośliny za kwotę 600 zł plus ziemię i doniczki
JAK WŁĄCZYĆ SIĘ DO SZCZYTNEJ AKCJI DLA NASZYCH DZIECI PODAJĘ WSKAZÓWKI
1) Wchodzimy na stronę www.polakpomaga.pl wybieramy kategorię "dzieci" (prawy dolny róg) a następnie klikamy na naszą kampanię "Rośliny Kontra Smog". Wybieramy "Wesprzyj tą kampanię"
2) Podajemy swój email w polu „email”, wybieramy metodę płatności Monetivo, czyli przelew internetowy
3) W polu komentarz podajemy, dla jakiej szkoły/przedszkola przeznaczamy pieniądze czyli Samorządowe Przedszkole nr 12.
Podajemy kwotę na zbiórkę, drugie pole to dobrowolna wpłata na fundację Polak Pomaga, tutaj można dać zero złotych.  Klikamy na „Wpłać”

Wsparcie na skróty tutaj
Zachęcamy Państwa do udziału w akcji. Jeżeli zbierzemy 5000 zł z innymi szkołami, otrzymamy dodatkowo co najmniej 30 tysięcy złotych.
Warto wziąć udział w tym pomyśle którego inicjatorem jest obecnie już RMK Pan Łukasz Wantuch kiedyś Radny Dzielnicy III pomysłodawca "Angielski 5 x w tygodniu".
Zachęcam Państwa do wsparcia w swoim imieniu i Pana Radnego Łukasza Wantucha.

Kwotę należy uzbierać do końca kwietnia.
Wszystkim którzy zechcą się dołączyć już dziś z góry serdecznie dziękuję smile