Gwiazdka dla Zwierzaka

Tekst:

Od 12 listopada przedszkole przystępuje kolejny raz do akcji  "Gwiazdka dla Zwierzaka" której celem jest zbiórka darów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Organizatorem akcji jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Przedmiotem zbiórki jest zebranie największej ilości darów dla bezdomnych zwierząt w przeliczeniu na jednego przedszkolaka. W ramach akcji zbierana jest sucha karma dla psów i kotów, konserwy dla psów i kotów jak i akcesoria, koce itp. Wszystkich chętnym prosimy o przynoszenie darów do 12 grudnia do naszego przedszkola. Zebrane dary zostaną przekazane do Schroniska dla bezdomnych zwierząt na ul. Rybnej 3 w Krakowie. Dla przedszkoli biorących udział w akcji przewidziany jest dyplom a dla najlepszych nagrody i wyróżnienia. Dzięki akcji zeszłorocznej i hojności darczyńców Towarzystwo zebralo 22,5 tony karmy dka psów i kotów. Dzieki tej akcji zwierzęta w schroniksu nie są głodne. Zapraszamy do włącznia się w tą szlachetną akcję.

 

 

 

«