1 % podatku dla Przedszkola 12

Szanowni Państwo jak co roku zachęcamy Państwa do przekazania swojego 1 % podatku dla Naszego Przedszkola.

Od kilku lat korzystamy z Małopolskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska. Stowarzyszenie za swoim pośrednictwem przekazuje nam całą kwotę która zostanie przekazana dla Nas. W roku 2016 kwota zebrana z 1 % za 2015 rok w wysokości 407 zł została w całości wydana na zakup strojów krakowskich. Jeżeli w obecnym roku uda nam się zebrać kolejne wpłaty to pragniemy zakupić następne stroje dla dziewczynek i chłopców tak aby cała grupa mogła się pięknie prezentować podczas występów okolicznościowych lub konkursów po za przedszkolem. Mamy wiele potrzeb i pomysłów jak bardzo dobrze zainwestować ofiarowane pieniążki dlatego zachęcamy do przekazania swojego 1 % właśnie dla Zaczarowanej Dorożki.

Stowarzyszenie na swojej stronie udostępnia program do rozliczenia podatku w formie on-line.

 

Przy przekazywaniu swojego 1 % należy pamiętać o wskazaniu celu szczegółowego czyli:

Cel szczegółowy: Kraków Samorządowe Przedszkole nr 12

KRS: 0000052078 Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska"

Program do pobrania znajduje się na stronie głównej stowarzyszenia www.spsm.edu.pl

 

Wszystkim DARCZYŃCOM dziękujemy z głębi serduszka.

 

 

«