1 % podatku dla Przedszkola 12

Tekst:

Szanowni Państwo jak co roku zachęcamy Państwa do przekazania swojego 1 % podatku dla Naszego Przedszkola.

Od kilku lat korzystamy z Małopolskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska. Stowarzyszenie za swoim pośrednictwem przekazuje nam całą kwotę która zostanie przekazana dla naszego przedszkola. W roku 2017 kwota zebrana z 1 % za 2016 rok w wysokości 500 zł została w całości wydana na zakup książek dla dzieci do paczek mikołajkowych. Jeżeli w obecnym roku uda nam się zebrać kolejne wpłaty to pragniemy dokupić kolejne stroje krakowskie dla dziewczynek i chłopców tak aby cała grupa mogła się pięknie prezentować podczas występów okolicznościowych lub konkursów po za przedszkolem (2016 zakup 10 strojów za 1% z 2015). Mamy wiele potrzeb i pomysłów jak bardzo dobrze zainwestować ofiarowane pieniążki dlatego zachęcamy do przekazania swojego 1 % właśnie dla Zaczarowanej Dorożki.

 

Przy przekazywaniu swojego 1 % należy pamiętać o wskazaniu celu szczegółowego czyli:

Cel szczegółowy: Kraków Samorządowe Przedszkole nr 12 "Zaczarowana Dorożka"

KRS: 0000052078 Stowarzyszenie Pomocy Szkole "Małopolska"

Program do pobrania znajduje się na stronie głównej stowarzyszenia www.spsm.edu.pl

 

Wszystkim DARCZYŃCOM dziękujemy z głębi serduszka.

 

 

«