Zaczynamy nowy rok szkolny 2017/2018

1 września PIĄTEK zapraszamy wszystkie przedszkolaki - rozpoczynamy nowy rok  szkolny.

Przedszkole cały rok czynne jest od godz. 6.00 do 17.00.

Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 8.15.

Każdą nieobecność dziecka lub spóźnienie należy zgłosić telefonicznie do godz. 8.30 bieżącego dnia.

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z wszystkimi zakładkami na stronie a w szczególności z KALENDARIUM, REKRUTACJA oraz OFERTA EDUKACYJNA.

Wykaz niezbędnych rzeczy w zakładce rekrutacja.

W pierwszym dniu przyprowadzenia dziecka do przedszkola należy dostarczyć upoważnienie do odbioru dziecka w danym roku szkolnym.

Wszystkie stare upoważnienia tracą ważność w dniu 31.08.2017r.

DODATKOWE INFORMACJA DLA RODZICÓW NA PIERWSZY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

• Po wejściu do przedszkola prosimy odbić osobistą kartę „Punktualny przedszkolak” którą posiada każde dziecko. Przy opuszczaniu przedszkola popołudniu kartę również należy odbić. Karty znajdują się w koszyczku na szatni. Po wejściu z dzieckiem do przedszkola bierzemy kartę swojego dziecka z koszyczka z napisem: dzieci nieobecne - odbijamy i wkładamy do koszyczka dzieci obecne. Popołudniu odbijamy jeszcze raz w czytniku przy wyjściu i wkładamy do koszyczka dzieci nieobecne.
  • Wykaz niezbędnych rzeczy do przedszkola na nowy rok szkolny znajduje się na stronie przedszkola w zakładce rekrutacja.
  • Każdy przedszkolak posiada szafkę z indywidualnym znaczkiem wykaz na listach w przedszkolu.
  • Z rodzicami komunikujemy się poprzez ogłoszenia i maile. Prosimy o systematyczne odbieranie poczty oraz czytanie ogłoszeń w przedszkolu i na naszej stronie www.
  • Do wyjścia z przedszkola służy kod. Prosimy aby bramkę otwierał tylko opiekun. Numeru kodu nie udostępniamy dzieciom. Rodzic otrzyma kod do bramki w pierwszym dniu przyjścia z dzieckiem do przedszkola. Kod od czasu do czasu będzie zmieniany.