Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2017/2018

Tekst:

Informujemy, że na tablicy informacyjnej w przedszkolu o godz. 9.00 dnia 8 czerwca 2017r. zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych,  w wyniku rekrutacji na rok szkolny 2017/2018, do Samorządowego Przedszkola nr 12.

 

Rodziców dzieci zakwalifikowanych prosimy o złożenie na piśmie drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście w sekretariacie przedszkola oświadczenia woli przyjęcia dziecka do Samorządowego Przedszkola nr 12 (druk oświadczenia).

 

W przypadku rezygnacji z miejsca w przedszkolu należy bezzwłocznie o tym fakcie, na piśmie, powiadomić dyrektora przedszkola.

 

UMOWY

Wszystkich rodziców którzy wyrażą wolę przyjęcia dziecka do przedszkola zapraszamy dnia 21 czerwca to jest w środę od 10.00-17.00 do podpisania umowy na rok szkolny 2017/2018.

 

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCE NA WOLNE MIEJSCA W PRZEDSZKOLU ZOSTANIE URUCHOMIONA DNIA 26 CZERWCA 2017R. TYLKO W PRZYPADKU GDY NASTĄPI REZYGNACJA Z MIEJSCA DZIECKA JUŻ ZAKWALIFIKOWANEGO DO NASZEGO PRZEDSZKOLA.

 

PREZENTUJEMY WYKAZ WOLNYCH MIEJSC W KRAKOWSKICH PRZEDSZKOLACH zachęcamy Rodziców dzieci niezakwalifikowanych podczas rekrutacji do skorzystania z proponowanej oferty.

 

FESTYN RODZINNY

Zapraszamy wszystkie zakwalifikowane dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem na rodzinny piknik, do naszego ogrodu, w najbliższą sobotę 10 czerwca -  zaczynamy o 10.00.

 

 

 

 

«