11 listopada 2017 - 99 rocznica Odzyskania Niepodległości

Tekst:

Wszystkim uczestnikom spotkania patriotycznego które miało miejsce w środę 8 listopada serdecznie dziękujemy. Szczególne słowa uznania dla dzieci oraz rodziców którzy swoimi występami słowno-muzycznymi uświetnili wzruszającą lekcję historii.

 

W dniu 11 listopada zachęcamy wszystkich do wspólnego spaceru po pięknym, historycznym Królewskim Mieście Krakowie i do skorzystania  z zaproszenia na Rynek Krakowa i posłuchania pięknego koncertu orkiestry wojskowej a także skosztowania wojskowej grochówki. Szczegóły Obchodów Święta Niepodległości

 

Polecamy stronę MSWiA na której znajdziemy ważne dla nas Polaków informacje między innymi jak należy szanować flagę i barwy narodowe, jak prawidłowo wykonywać hymn ojczysty i jakich błędów unikać.

 

Życzymy udanego świętowania 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości .

 

 

«