Razem na święta akcja MEN

Tekst:

Szanowni Rodzice z inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej przystępujemy do akcji "Razem na święta". Aby, w tych trudnych dla wszystkich czasach, nikt nie czuł się samotny i zapomniany postanowiliśmy zrobić niespodziankę 70 podopiecznym Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sudolskiej 7a w Krakowie. Dzieci z grupy Słoneczek, 6 latki przygotowują świąteczne kartki z życzeniami a dzieci z gr. III Pszczółki ozdobią serduszkowe pierniki  pisakami spożywczymi. Pierniczki zostaną opakowane ozdobione zieloną gałązką oraz doczepiona zostanie kartka z życzeniami. Taką niespodzianką, zostanie od przedszkolaków z Zaczarowanej Dorożki, obdarowany każdy podopieczny wspomnianego domu opieki. Nasze przedszkolaki mają ogromne serce którym potrafią objąć niejednego potrzebującego.

 

 

«