Plastikowe nakrętki dla potrzebujących

Tekst:

Drodzy Rodzice kolejny raz możemy naszym kochanym dzieciom, poprzez przykład, pokazać jak można pomóc potrzebującym, nawet wtedy gdy wydaje nam się, że sami nie mamy nic. Tym razem zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek które przekażemy dla potrzebujących,  będących pod opieką hospicjum św. Łazarza w Nowej Hucie.  W tych bardzo trudnych czasach, naznaczonych pandemią, problemy również nie omijają instytucji które niosą pomoc chorym, potrzebującym  i samotnym. Razem można zrobić więcej dlatego jak zwykle liczymy na państwa udział w akcji i wsparcie nas w działaniach charytatywnych na rzecz potrzebujących. Nakrętki prosimy zostawiać w przygotowanym pojemniku w holu przedszkola. Z góry dziękujemy wszystkim ofiarodawcom w imieniu hospicjum.

 

 

«