Rodzina 500+

Szanowni Rodzice rusza program Rodzina 500+ przekazujemy do Państwa dyspozycji dokumenty niezbędne przy składaniu wniosku.

Jak wypełnić wniosek i gdzie go złożyć

Wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego

Oświadczenie o sytuacji rodzinnej i materialnej

Oświadczenie członka rodziny o dochodach

Oświadczenie członka rodziny rozliczającego się na podstawie przepisów o zryczałtowanym podatku dochodowym

Oświadczenie członka rodziny o wielkości gospodarstwa rolnego

JAK WYPEŁNIĆ DOKUMENTY - WZORY

Wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na drugie i kolejne dziecko

Wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na pierwsze dziecko

Oświadczenie członka rodziny o dochodach

Oświadczenie członka rodziny o wielkości gospodarstwa rolnego

Szczegółowe informacje dotyczące programu Rodzina 500+ dostępne na stronie UMK tutaj

Od dnia 1 do 30 kwietnia 2016 roku istniej możliwość złożenia wniosku również na terenie naszego przedszkola. Oferta składania wniosków w naszym przedszkolu dotyczy tylko Rodziców dzieci uczęszczających do Przedszkola 12.

Wnioski przyjmowane będą w każdy czwartek kwietnia (tj. 7, 14,21,28) od godz. 14.30 do 17.00 w pokoju nauczycielskim (dziennik podawczy).