Rośliny kontra Smog

Tekst:

Szanowni Rodzice nasze przedszkole uczestniczy w akcji edukacyjnej której celem jest pozyskanie roślin pyłochwytliwych. Wszystkie szczegóły zostały przesłane do Rodziców drogą mailową. Bardzo gorąco prosimy o przyłączenie się do szczytnej akcji dla naszych kochanych przedszkolaków. To kolejny krok w działaniach przedszkola mający na celu dbanie o czyste powietrze w pomieszczeniach w których przebywają, wiele godzin, nasze pociechy a SMOG szaleje. W gr. I zamontowano wysokiej klasy oczyszczacz powietrza (urządzenie posiada dwa filtry Hepa) ofiarowany z przeznaczeniem dla najmłodszych, rodzice dzieci z gr. III zakupili niezliczoną ilość roślin które oczyszczają powietrze a teraz czas na kolejne pomieszczenia. Dlatego gorąco prosimy o wsparcie słusznej akcji. Szczegóły akcji

 

 

«